Dar pre NÚDCH

Zhon a každoročné naháňanie sa za povinnosťami, ktoré väčšinou prináša koniec roka, sme na pár hodín vymenili za príjemne strávený večer, ktorý bol zorganizovaný pre zamestnancov spoločností Summit Motors Bratislava a Summit Motors Slovakia.

Koniec roka 2022 sme konečne, po dvoch rokoch mohli stráviť spoločne ako zamestnanci a vychutnať si dobroty, za doprovodu živej hudby v podaní John Dale a New Country a Ľudovej hudby Vrchári Petra Uličného, na Vianočných trhoch, ktoré sa konali v našich priestoroch.

Súčasťou večerného programu bola aj obľúbená tombola, počas ktorej sa nám vďaka zamestnancom oboch spoločností, Summit Motors Bratislava a Summit Motors Slovakia, podarila vyzbierať krásna suma, ktorou sme podporili malých no zároveň najväčších bojovníkov- detičky na Klinike detskej hematológie a onkológie v Bratislave.

Je nám veľkým potešením, že sa každý rok vieme spojiť a spoločne podporiť organizácie, ktoré pomáhajú detičkám s vážnym zdravotným ochorením. Toto sú momenty, kedy si uvedomíme, že niekedy starosti, ktorými sa trápime, nie sú až tak veľké, ako tie, s ktorými sa potýkajú deti a rodičia detí s ťažkým ochorením. O to viac nás teší, že môžeme napomôcť k zlepšeniu zdravotného stavu detičiek alebo zariadenia, v ktorom deti trávia čas počas liečby.